Leesfragment·Persbericht·Verwacht

Persbericht: Verwacht bij HarperCollins

Voor fans van Jay Asher, Sarah Dessen en John Green

De verborgen geschiedenis van ons

Jessi Kirby

0000249233_De_verborgen_geschiedenis_van_ons

Over de auteur:

Jessi Kirby is de auteur van diverse Young Adult-romans, waaronder Dingen die we zeker weten. 

Over het boek:

Als je je niets meer kunt herinneren, wie moet je dan geloven?

Na een verkeersongeluk waarbij ze bijna is verdronken, komt Olivia bij in het ziekenhuis. Ze kan zich niets van de gebeurtenis herinneren. Aanvankelijk denkt ze dat het komt doordat ze een week in coma heeft gelegen, maar dan blijkt dat ze meer tijd ‘kwijt’ is: ze herinnert zich niets meer van de afgelopen vier jaar. Zelfs de jongen die beweert haar vriendje te zijn is een vreemde voor haar.

Iedereen blijft haar maar vertellen wie ze is, waar ze van houdt en waar ze een hekel aan heeft, maar zelfs het feit dat ze vegetariër zou zijn, zegt haar niets. De enige van wie ze niets hoort is Walker, de jongen die haar leven heeft gered. Telkens wanneer ze hem probeert te bedanken, gaat hij haar uit de weg. Liv raakt er steeds meer van overtuigd dat er dingen voor haar worden verzwegen. Maar waarom?

In haar poëtische stijl beschrijft Kirby hoe Liv probeert te achterhalen wat er is gebeurd terwijl ze tegelijkertijd haar plek moet zien te vinden in een leven dat ze zich niet herinnert.

Een opmerkelijk boek over de kracht om het leven te leiden wat je wilt in plaats van het leven dat mensen van je verwachten. – ALA Booklist

Kirby’s boek is origineel en wijs tegelijkertijd.  – Sarah Dessen

Leesfragment:

https://issuu.com/harpercollinsholland/docs/de_verborgen_geschiedenis_van_ons_i

ISBN 9789402701074 – paperback – 256 pagina’s – Vertaald door Carola Bijlsma – YA +15 – Uitgegeven door HarperCollins Holland – Verschijnt 1 mei 2018 – Prijs: 15,00 € – ook als ebook (reeds) verkrijgbaar à 9,99 €

De verborgen geschiedenis van ons kan je nu reserveren bij je lokale boekhandel of bij

Amazon.nl
Bol.com
Kobo.com
Proxis.com
Bruna.nl
Ako.nl
Libris.nl
Paagman.nl
Bookspot.be
Standaardboekhandel.be

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Google photo

Je reageert onder je Google account. Log uit /  Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s